TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
NIKE Atlete STAR RUNNER 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2777-001)
NIKE

NIKE Atlete STAR RUNNER 3

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 11C 28 17
 • 1.5Y 33 20.5
 • 12C 29.5 18
 • 2.5Y 34 21.5
 • 12.5C 30 18.5
 • 3Y 35 22
 • 2Y 33.5 21
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 13.5C 31.5 19.5
 • 10.5C 27.5 16.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në zonën e thembra. Lidhja klasike plotësohet nga një rrip i gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës që e bën më të lehtë veshjen. Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Pjesa e sipërme shtrëngon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Taban prej gome .
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në zonën e thembra. Lidhja klasike plotësohet nga një rrip i gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës që e bën më të lehtë veshjen. Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Pjesa e sipërme shtrëngon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
13C 31 19
1Y 32 20
11C 28 17
1"Y 33 20.5
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
3Y 35 22
2Y 33.5 21
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5
10"C 27.5 16.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në zonën e thembra. Lidhja klasike plotësohet nga një rrip i gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës që e bën më të lehtë veshjen. Shtresa e mesme lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Pjesa e sipërme shtrëngon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
13C 31 19
1Y 32 20
11C 28 17
1"Y 33 20.5
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
3Y 35 22
2Y 33.5 21
11"C 28.5 17.5
13"C 31.5 19.5
10"C 27.5 16.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë