në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH2987-001)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
12.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 46
 • 44
 • 43
 • 41
 • 47
 • 42
 • 45
 • 42.5
 • 45.5
 • 40.5
 • 44.5
 • Univerzalno
  *
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit të viteve '80, por keni diçka për kulturën e lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e një basketbolli të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.Specifikimi: Profili klasik Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike Sholla e gomës.
Detaje

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit të viteve '80, por keni diçka për kulturën e lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e një basketbolli të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Sholla e gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë