TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(G58096)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • 10- 45 1/3 28
  • 9 43 1/3 26.7
  • 8 42 25.9
  • 11 46 28.4
  • 7 40 2/3 25
  • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
11 46 28.4
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
11 46 28.4
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë