TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
adidas Produkte TERREX AX2R
Kodi i artikullit:
(BB1935)
adidas

adidas Produkte TERREX AX2R

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
3
(Oceni)
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 5 38 23.3
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4- 37 1/3 22.9
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile Taban gome TRAXION Ngjyra: e zezë Kodi i artikullit: BB1935 .
Detaje

adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile
 • Taban gome TRAXION
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BB1935
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Outdoor

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  So comfortable

  Second pair of Terrex. These are so comfortable and to be honest I have not had to break them in. My last pair I cant say how many miles they have done. Ordering was easy and a speedy delivery. Cant wait for my next trek in Scotland with them.

  18.10.2021. 23:18
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Perfect purchase, as usual!!

  It's really comfortable and the quality of the materials is of high value!

  17.10.2021. 06:12
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  as expected

  I used these snowdon hike. they were comfortable and grip is nice too

  14.10.2021. 04:42

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX4185
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Ndihmë