TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
adidas Atlete TERREX AX2R
Kodi i artikullit:
(BB1935)
adidas

adidas Atlete TERREX AX2R

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 5 38 23.3
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4- 37 1/3 22.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile Taban gome TRAXION Ngjyra: e zezë Kodi i artikullit: BB1935 .
Detaje

adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile
 • Taban gome TRAXION
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BB1935
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Qëllimi Outdoor
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile
 • Taban gome TRAXION
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BB1935
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Qëllimi Outdoor
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX4185
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Ndihmë