TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
Kodi i artikullit:
(BB1935)
adidas

adidas Atlete TERREX AX2R K

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 5 38 23.3
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4- 37 1/3 22.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile Taban gome TRAXION Ngjyra: e zezë Kodi i artikullit: BB1935 .
Detaje

adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile
 • Taban gome TRAXION
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BB1935
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Qëllimi Outdoor
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TERREX AX2R K janë atlete për fëmijë. Përveç qëllimit të tyre bazë, ato mund të vishen gjatë të gjitha aktiviteteve të tjera të fëmijëve. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik mbrohet nga shtresa shtesë. Teknologjia GORE-TEX do të sigurojë këmbë të thata dhe qarkullimin e nevojshëm të ajrit. Këto atlete për fëmijë kanë një shollë EVA që do të zbusë çdo hap, ndërsa tabani TRAXION ju lejon të kapërceni lehtësisht një sipërfaqe shkëmbore.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: teknologji GORE-TEX, sintetike dhe tekstile
 • Taban gome TRAXION
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: BB1935
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Qëllimi Outdoor
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë