TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
adidas Atlete TERREX HYPERHIKER
Kodi i artikullit:
(FX4186)
adidas

adidas Atlete TERREX HYPERHIKER

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 2 34 20.8
 • 5 38 23.3
 • 6- 40 24.6
 • 3 35.5 21.6
 • 6 39 1/3 24.2
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 1 33 20
 • 2- 35 21.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TERREX HYPERHIKER janë atlete unisex për fëmijë të krijuara për të mbështetur çdo hap të aventurierëve të vegjël. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim aktiv në natyrë dhe për sporte të lehta në natyrë, si ecja. Të qëndrueshme dhe të rehatshme në terrene të pjerrëta dhe të paarritshme, këto atlete kanë një thembër gome Traxion që lejon veshje të lehtë dhe është projektuar për të gjitha llojet e sipërfaqeve. Pjesa e sipërme e tekstilit është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, mbulon këmbën dhe kyçin e këmbës, duke u dhënë atyre mbështetjen e nevojshme. Ai përfshin një sistem të thjeshtë lidhëse dhe përforcim sintetik që siguron mbrojtje nga sipërfaqet e vështira. Lërini fëmijët tuaj të dalin nga zona e tyre e rehatisë dhe të njihen me natyrën që i rrethon atletet e ecjes për fëmijë adidas TERREX HYPERHIKER. Specifikim: Atlete për fëmijë unisex Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Veshje tekstili Taban gome Traxion për të gjitha llojet e terrenit Ngjyra: e zezë .
Detaje

adidas TERREX HYPERHIKER janë atlete unisex për fëmijë të krijuara për të mbështetur çdo hap të aventurierëve të vegjël. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim aktiv në natyrë dhe për sporte të lehta në natyrë, si ecja. Të qëndrueshme dhe të rehatshme në terrene të pjerrëta dhe të paarritshme, këto atlete kanë një thembër gome Traxion që lejon veshje të lehtë dhe është projektuar për të gjitha llojet e sipërfaqeve. Pjesa e sipërme e tekstilit është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, mbulon këmbën dhe kyçin e këmbës, duke u dhënë atyre mbështetjen e nevojshme. Ai përfshin një sistem të thjeshtë lidhëse dhe përforcim sintetik që siguron mbrojtje nga sipërfaqet e vështira. Lërini fëmijët tuaj të dalin nga zona e tyre e rehatisë dhe të njihen me natyrën që i rrethon atletet e ecjes për fëmijë adidas TERREX HYPERHIKER.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë unisex
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Veshje tekstili
 • Taban gome Traxion për të gjitha llojet e terrenit
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
2 34 20.8
5 38 23.3
6- 40 24.6
3 35.5 21.6
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
1 33 20
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas TERREX HYPERHIKER janë atlete unisex për fëmijë të krijuara për të mbështetur çdo hap të aventurierëve të vegjël. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim aktiv në natyrë dhe për sporte të lehta në natyrë, si ecja. Të qëndrueshme dhe të rehatshme në terrene të pjerrëta dhe të paarritshme, këto atlete kanë një thembër gome Traxion që lejon veshje të lehtë dhe është projektuar për të gjitha llojet e sipërfaqeve. Pjesa e sipërme e tekstilit është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, mbulon këmbën dhe kyçin e këmbës, duke u dhënë atyre mbështetjen e nevojshme. Ai përfshin një sistem të thjeshtë lidhëse dhe përforcim sintetik që siguron mbrojtje nga sipërfaqet e vështira. Lërini fëmijët tuaj të dalin nga zona e tyre e rehatisë dhe të njihen me natyrën që i rrethon atletet e ecjes për fëmijë adidas TERREX HYPERHIKER.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë unisex
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Veshje tekstili
 • Taban gome Traxion për të gjitha llojet e terrenit
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
2 34 20.8
5 38 23.3
6- 40 24.6
3 35.5 21.6
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
1 33 20
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX4185
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Ndihmë