TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
adidas Atlete VS PACE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY0818)
adidas

adidas Atlete VS PACE

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 9 43 1/3 26.7
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 10- 45 1/3 28
  • 9- 44 27.1
  • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë