TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
adidas Atlete Duramo 10
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW8348)
adidas

adidas Atlete Duramo 10

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 12 47 1/3 29.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër deri tek daljet në mbrëmje me miqtë atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj për aktivitetet tuaja sportive apo me xhinset tuaja të preferuara për një mbrëmje me miqtë. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa jashtëzakonisht e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë LIGHTMOTION Taban gome.
Detaje

Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër deri tek daljet në mbrëmje me miqtë atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj për aktivitetet tuaja sportive apo me xhinset tuaja të preferuara për një mbrëmje me miqtë. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa jashtëzakonisht e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • LIGHTMOTION
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7- 41 1/3 25.5
  9- 44 27.1
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  12 47 1/3 29.3
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë