TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
adidas Atlete TRAINER V
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GX0728)
adidas

adidas Atlete TRAINER V

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmimi me zbritje
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • 8 42 25.9
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 7 40 2/3 25
  • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje, Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
8- 42 2/3 26.3
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG2655
6.400 LEK
Shuma e kursyer 26%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36718
adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarë...
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë