TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GX0711)
adidas

adidas Atlete DURAMO 10

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
  • 5 38 23.3
  • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
5 38 23.3
7 40 2/3 25
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë