TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DM0113-002)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Alta

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 40 25.5
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 6.5 37.5 23.5
 • 6 36.5 23
 • 7.5 38.5 24.5
 • 9 42.5 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Alta janë atlete për femra me dizajn kulti dhe detaje moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa perforcimet në gishta ofrojnë ajrosje më të mirë dhe kështu mbajnë këmbët tuaja të freskëta. Sholla e mesme më e ngritur jep rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani i përforcuar është jashtëzakonisht i butë dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe gjithashtu ofron një pamje moderne. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne të stilit sportive, perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe nisni ditën tuaj aktive.Specifikimi: Atlete për femra Pjesa e sipërme prej lëkure Tabani prej gome.
Detaje

Nike Court Vision Alta janë atlete për femra me dizajn kulti dhe detaje moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa perforcimet në gishta ofrojnë ajrosje më të mirë dhe kështu mbajnë këmbët tuaja të freskëta. Sholla e mesme më e ngritur jep rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani i përforcuar është jashtëzakonisht i butë dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe gjithashtu ofron një pamje moderne. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne të stilit sportive, perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe nisni ditën tuaj aktive.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Tabani prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  8" 40 25.5
  7 38 24
  8 39 25
  6" 37.5 23.5
  6 36.5 23
  7" 38.5 24.5
  9 42.5 27.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH3158-600
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH3158-102
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9523-002
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH0874-003
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Ndihmë