në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
adidas Atlete Advantage
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW6500)
adidas

adidas Atlete Advantage

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5-K 22 12.8
 • 7-K 25 14.5
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 8-K 26 15.3
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 9-K 27 16.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex për fëmijë adidas Advantage janë krijuar për aventurierët e vegjël që tregojnë aftësitë e tyre të lëvizjes. Çdo veshje meriton altlete unike dhe të rehatshme. Tre vija delikate adidas tregojnë stil të përsosur dhe besnikëri të trashëguar të markës. Modeli shkon po aq mirë me veshjet e lehta verore dhe copat më të ngrohta, ndaj ju takon juve të zgjidhni më të mirën për të vegjlit tuaj. Fëmijët së bashku me prindërit e tyre do të kenë momente të paharrueshme teksa hedhin hapat e tyre të parë të sigurt me atletet që kanë një thembër të qëndrueshëm dhe një pjesë të sipërme fleksibël. Shiritat Velcro e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Të krijuara nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë Shirit Velcro Produkt Primegreen Përbërja e sipërme: sintetike Gome tabani.
Detaje

Atletet unisex për fëmijë adidas Advantage janë krijuar për aventurierët e vegjël që tregojnë aftësitë e tyre të lëvizjes. Çdo veshje meriton altlete unike dhe të rehatshme. Tre vija delikate adidas tregojnë stil të përsosur dhe besnikëri të trashëguar të markës. Modeli shkon po aq mirë me veshjet e lehta verore dhe copat më të ngrohta, ndaj ju takon juve të zgjidhni më të mirën për të vegjlit tuaj. Fëmijët së bashku me prindërit e tyre do të kenë momente të paharrueshme teksa hedhin hapat e tyre të parë të sigurt me atletet që kanë një thembër të qëndrueshëm dhe një pjesë të sipërme fleksibël. Shiritat Velcro e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Të krijuara nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirit Velcro
 • Produkt Primegreen
 • Përbërja e sipërme: sintetike
 • Gome tabani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GZ1941
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  4.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW0441
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  4.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë