Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Kodi i artikullit: DM4193-002
Nike

Nike Downshifter 12

Kodi i artikullit: DM4193-002
Nike Downshifter 12 janë atlete për fëmijë që vendosin rehatinë në plan të parë. Pavarësisht nëse fëmija juaj është duke luajtur në një kënd lojërash ose po kryen aktivitetet e tij sportive, ai do të ndihet i sigurt kur vesh këto atlete Nike Downshifter 12 Trainers. Pjesa e sipërme rrjetë kontribuon në ndjenjën e lehtësisë dhe rehatisë kur i vishni, dhe tabani prej gome mundëson jetëgjatësinë e këtij modeli. Tabani prej gome është përmirësuar nga modelet e mëparshme të atleteve Downshifter, sepse Nike është gjithmonë në përmirësim, veçanërisht kur bëhet fjalë për fëmijët. Shtresa jashtëzakonisht e butë në këmbë ofron një ndjenjë sigurie dhe komoditeti në çdo kohë. Specifikimi: Atlete për fëmijë Shollë gome Pjesa e sipërme rrjetë.
6.800 LEK
6.800 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 32
 • 31
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Downshifter 12 janë atlete për fëmijë që vendosin rehatinë në plan të parë. Pavarësisht nëse fëmija juaj është duke luajtur në një kënd lojërash ose po kryen aktivitetet e tij sportive, ai do të ndihet i sigurt kur vesh këto atlete Nike Downshifter 12 Trainers. Pjesa e sipërme rrjetë kontribuon në ndjenjën e lehtësisë dhe rehatisë kur i vishni, dhe tabani prej gome mundëson jetëgjatësinë e këtij modeli. Tabani prej gome është përmirësuar nga modelet e mëparshme të atleteve Downshifter, sepse Nike është gjithmonë në përmirësim, veçanërisht kur bëhet fjalë për fëmijët. Shtresa jashtëzakonisht e butë në këmbë ofron një ndjenjë sigurie dhe komoditeti në çdo kohë.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DX7614-300
  Çmimi 6.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FB7690-005
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CN8559-409
  Çmimi 4.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DX7614-602
  Çmimi 5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Downshifter 12
  Atlete
  Nike Downshifter 12