në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW4151)
adidas

adidas Atlete DURAMO PROTECT

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 44
 • 43 1/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 42 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO PROTECT janë atlete vrapimi për meshkuj të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Atletet adidas DURAMO PROTECT kanë mbushje LIGHTMOTION dhe një pjesë të sipërme të ngrohtë të krijuar për dimër, kështu që ju jeni gjithmonë gati për vrap ose stërvitje në palestër, edhe kur temperaturat bien. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është një nga zgjidhjet tona për të reduktuar mbetjet plastike.Specifikimi: Atlete për meshkuj Profil klasik Pjesa e sipërme tekstile Mbushje LIGHTMOTION .
Detaje

adidas DURAMO PROTECT janë atlete vrapimi për meshkuj të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Atletet adidas DURAMO PROTECT kanë mbushje LIGHTMOTION dhe një pjesë të sipërme të ngrohtë të krijuar për dimër, kështu që ju jeni gjithmonë gati për vrap ose stërvitje në palestër, edhe kur temperaturat bien. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është një nga zgjidhjet tona për të reduktuar mbetjet plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Mbushje LIGHTMOTION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë