NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
Kodi i artikullit: CK7583-007
NIKE

NIKE Air Max VG-R

Kodi i artikullit: CK7583-007
Nike Air Max VG-R janë atlete për meshkuj të krijuara për të ofruar ekuilibrin e përsosur midis shpejtësisë dhe rehatisë. Frymëzuar nga modeli Air Max 95, këto atlete sjellin një dizajn dinamik dhe modern me linja dhe tekstura hibride në pjesën e sipërme. Pjesa e sipërme e përbërë prej rrjete mundëson ajrosjen optimale të këmbëve, ndërsa njësia Air në thembër lehtëson presionin e çdo hapi në kontakt me tokën. Shtresa e mesme e atleteve është e mbushur me shkumë të butë dhe të lehtë për edhe më shumë rehati dhe komoditet. Tabani prej gome shton mbështetjen, rrit stabilitetin dhe qëndrueshmërinë, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e rehatshme dhe e sigurt. Logoja Nike plotëson dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, cilësinë maksimale dhe stilin e bukur të markës më të mirë, dhe duke e bërë zgjedhjen tuaj më të lehtë.Specifikimet: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: rrjetë Shtresa e mesme shkumë e butë Njësi Air Max Taban gome Logo Nike.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

16.900 LEK
16.900 LEK
10.100 LEK
Shuma e kursyer: 6.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 41
 • 42
 • 44.5
 • 40.5
 • 43
 • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max VG-R janë atlete për meshkuj të krijuara për të ofruar ekuilibrin e përsosur midis shpejtësisë dhe rehatisë. Frymëzuar nga modeli Air Max 95, këto atlete sjellin një dizajn dinamik dhe modern me linja dhe tekstura hibride në pjesën e sipërme. Pjesa e sipërme e përbërë prej rrjete mundëson ajrosjen optimale të këmbëve, ndërsa njësia Air në thembër lehtëson presionin e çdo hapi në kontakt me tokën. Shtresa e mesme e atleteve është e mbushur me shkumë të butë dhe të lehtë për edhe më shumë rehati dhe komoditet. Tabani prej gome shton mbështetjen, rrit stabilitetin dhe qëndrueshmërinë, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e rehatshme dhe e sigurt. Logoja Nike plotëson dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, cilësinë maksimale dhe stilin e bukur të markës më të mirë, dhe duke e bërë zgjedhjen tuaj më të lehtë.

Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: rrjetë
 • Shtresa e mesme shkumë e butë
 • Njësi Air Max
 • Taban gome
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ1679-105
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 394055-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Air Max VG-R
  Atlete
  NIKE Air Max VG-R