NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
Kodi i artikullit: DB1549-001
NIKE

NIKE AIR STRUCTURE

Kodi i artikullit: DB1549-001

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

22.400 LEK
22.400 LEK
15.700 LEK
Shuma e kursyer: 6.700 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 45
  • 42
  • 40.5
  • 44
  • 43
  • 42.5
  • 44.5
  • 41
  • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Brand NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CW4555-015
12.200 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DX3666-100
14.500 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ1679-105
10.200 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 394055-101
10.700 LEK
Shtoni në shportë
NIKE AIR STRUCTURE
Atlete
NIKE AIR STRUCTURE