adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
adidas RUN 60s 3.0
Kodi i artikullit: HP2260
adidas

adidas RUN 60s 3.0

Kodi i artikullit: HP2260
Kodi i prodhuesit: LSH99

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

8.700 LEK
8.700 LEK
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 45 1/3
  • 44
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 43 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Brand adidas
Qëllimi Vrapim
Koleksion Sportswear

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete ID3489
26.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG5985
9.600 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG5984
9.600 LEK
Shtoni në shportë
adidas RUN 60s 3.0
Atlete
adidas RUN 60s 3.0