në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Kodi i artikullit:
(DM4193-007)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Çmimi i mëparshëm
7.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 29.5
 • 32
 • 33
 • 35
 • 28
 • 30
 • 31
 • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 12 janë atlete për fëmijë të vegjël që vendosin rehatinë në radhë të parë. Pavarësisht nëse fëmija juaj është duke luajtur në kënd lojrash, në park apo kudo tjetër ai do të ndihet i sigurt kur të veshë Nike Downshifter 12 Trainers. Rrjeta me ajrosje në pjesën e sipërme i siguron freskinë e nevojshme të mëngjesit këmbëve të vogla dhe i bën ato të lehta, ideale për përdorim të përditshëm. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë të lehtë vendosjen dhe heqjen, dhe në të njëjtën kohë sigurojnë personalizim të lehtë. Shkuma e butë poshtë këmbës siguron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehati. Tabani i gomës, me më shumë gomë se modeli i mëparshëm kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e atleteve, sepse Nike është gjithmonë për përmirësim, sidomos kur bëhet fjalë për anëtarët më të vegjël të familjes. Shkuma jashtëzakonisht e butë në këmbë ofron një ndjenjë të sigurt dhe të shkëlqyer në thembra. Tabani ka fleksibilitet të shtuar. Rreth 8% e Nike Grind e prodhuar nga mbetjet e ricikluara të prodhimit përdoret për prodhimin e saj. Specifikimi: Atlete për fëmijë Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesë e sipërme rrjetë e lehtëShkumë e butëLogo Nike8% Nike GrindTaban gome.
Detaje

Nike Downshifter 12 janë atlete për fëmijë të vegjël që vendosin rehatinë në radhë të parë. Pavarësisht nëse fëmija juaj është duke luajtur në kënd lojrash, në park apo kudo tjetër ai do të ndihet i sigurt kur të veshë Nike Downshifter 12 Trainers. Rrjeta me ajrosje në pjesën e sipërme i siguron freskinë e nevojshme të mëngjesit këmbëve të vogla dhe i bën ato të lehta, ideale për përdorim të përditshëm. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë të lehtë vendosjen dhe heqjen, dhe në të njëjtën kohë sigurojnë personalizim të lehtë. Shkuma e butë poshtë këmbës siguron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehati. Tabani i gomës, me më shumë gomë se modeli i mëparshëm kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e atleteve, sepse Nike është gjithmonë për përmirësim, sidomos kur bëhet fjalë për anëtarët më të vegjël të familjes. Shkuma jashtëzakonisht e butë në këmbë ofron një ndjenjë të sigurt dhe të shkëlqyer në thembra. Tabani ka fleksibilitet të shtuar. Rreth 8% e Nike Grind e prodhuar nga mbetjet e ricikluara të prodhimit përdoret për prodhimin e saj.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesë e sipërme rrjetë e lehtë
 • Shkumë e butë
 • Logo Nike
 • 8% Nike Grind
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë