NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
NIKE Atlete Winflo 10
Kodi i artikullit: DV4022-101
NIKE

NIKE Atlete Winflo 10

Kodi i artikullit: DV4022-101
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Air Winflo 10 janë ideale për përdorim të përditshëm. Modeli i ridizenjuar ju jep më shumë hapësirë në pjesën e përparme të këmbës dhe nivel të shtuar të rehatisë në zonën e kyçeve. Njësia Nike Air e vendosur ju ofron rehatinë dhe mbështetjen e nevojshme për lëvizjen tuaj. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali rrjetë me ajrosje dhe e cila ofron dozën e përsosur të rehatisë, sigurisë dhe përshtatshmërisë. Përforcimi në gishta kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e modelit. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve, për tju dhënë kështu siguri në hapin tuaj.Specifikimi: Atlete trajnimi për meshkuj Profil i cekët Pjesë e sipërme rrjetë Lidhëse Njësi Nike Air Taban gome.
17.000 LEK
17.000 LEK
12.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
 • 40.5
 • 41
 • 42.5
 • 42
 • 45
 • 44
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Air Winflo 10 janë ideale për përdorim të përditshëm. Modeli i ridizenjuar ju jep më shumë hapësirë në pjesën e përparme të këmbës dhe nivel të shtuar të rehatisë në zonën e kyçeve. Njësia Nike Air e vendosur ju ofron rehatinë dhe mbështetjen e nevojshme për lëvizjen tuaj. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali rrjetë me ajrosje dhe e cila ofron dozën e përsosur të rehatisë, sigurisë dhe përshtatshmërisë. Përforcimi në gishta kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e modelit. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve, për tju dhënë kështu siguri në hapin tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete trajnimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • Lidhëse
 • Njësi Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-005
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-101
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-001
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2615-002
  22.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  29.400 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Winflo 10
  Atlete
  NIKE Atlete Winflo 10