adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
Kodi i artikullit: ID9661
adidas

adidas Courtbeat

Kodi i artikullit: ID9661
Kodi i prodhuesit: LYV15
Atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme sintetike e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. E përbërë nga një gamë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike Logo adidas dhe 3-stripes Profil i cekët Lidhëse Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

10.900 LEK
10.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 44
 • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme sintetike e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. E përbërë nga një gamë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Logo adidas dhe 3-stripes
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete H00462
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG9848
  9.000 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Courtbeat
  Atlete
  adidas Courtbeat