në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
adidas Atlete Breaknet 2.0
Kodi i artikullit:
(HP8975)
adidas

adidas Atlete Breaknet 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 22
 • 25
 • 20
 • 26
 • 24
 • 21
 • 23
 • 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle për fëmijë Breaknet 2.0 CF për bebe janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Janë të përbëra prej lëkure sintetike dhe mbështjellin butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehati dhe siguron amortizimin e përsosur. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro, gjë që e bën shumë më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme ofrojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët e vogla rehat dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Atletet janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe Profil i cekët Rripa Velcro Shtresë e mesme me mbushje të butë Panele ajrimi Logo adidas Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle për fëmijë Breaknet 2.0 CF për bebe janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Janë të përbëra prej lëkure sintetike dhe mbështjellin butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehati dhe siguron amortizimin e përsosur. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro, gjë që e bën shumë më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme ofrojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët e vogla rehat dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Atletet janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe
 • Profil i cekët
 • Rripa Velcro
 • Shtresë e mesme me mbushje të butë
 • Panele ajrimi
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG9807
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG2558
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete H06216
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Ndihmë