në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(IG2560)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 21
 • 27
 • 24
 • 22
 • 23
 • 25
 • 26
 • 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të vegjël, për bebe të krijuara pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Këto atlete janë bërë për t'u kombinuar me lehtësi me pjesën tjetër të garderobës të fëmijës tuaj, duke ju mundësuar kombinime të shumta veshjesh. Përforcimi i qëndrueshëm në pjesën e mesme dhe rripat Velcro i bëjnë këto atlete ideale për hapat e parë të fëmijës suaj. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Falë rripave Velcro, atletet vishen dhe hiqen me lehtësinë më të madhe. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe Profil i cekët Rripa Velcro Pjesa e përparme fleksibël Logo adidas Pjesa e sipërme e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar.
Detaje

adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të vegjël, për bebe të krijuara pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Këto atlete janë bërë për t'u kombinuar me lehtësi me pjesën tjetër të garderobës të fëmijës tuaj, duke ju mundësuar kombinime të shumta veshjesh. Përforcimi i qëndrueshëm në pjesën e mesme dhe rripat Velcro i bëjnë këto atlete ideale për hapat e parë të fëmijës suaj. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Falë rripave Velcro, atletet vishen dhe hiqen me lehtësinë më të madhe. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe
 • Profil i cekët
 • Rripa Velcro
 • Pjesa e përparme fleksibël
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete HP8971
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Ndihmë