në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
Kodi i artikullit:
(IG4842)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 35
 • 33
 • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 janë një model i ri i atleteve klasike, të përmirësuara pikërisht për gjeneratat e reja. Atletet kanë një profil të cekët dhe logon adidas që nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë e të bukur të markës tuaj të preferuar. Falë lidhëseve elastike dhe rripave Velcro, këto atlete do të vishen me lehtësi dhe kështu do të bëhen të preferuarat e fëmijës tuaj që në momentin e parë që do ti veshë. Tabani i gomës është fleksibël dhe puthitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ju mundësuar një hap të qetë dhe të sigurt. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme sintetike Pjesa e sipërme e përbërë me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar Logo adidas Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 janë një model i ri i atleteve klasike, të përmirësuara pikërisht për gjeneratat e reja. Atletet kanë një profil të cekët dhe logon adidas që nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë e të bukur të markës tuaj të preferuar. Falë lidhëseve elastike dhe rripave Velcro, këto atlete do të vishen me lehtësi dhe kështu do të bëhen të preferuarat e fëmijës tuaj që në momentin e parë që do ti veshë. Tabani i gomës është fleksibël dhe puthitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ju mundësuar një hap të qetë dhe të sigurt. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.


Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme sintetike
 • Pjesa e sipërme e përbërë me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IG4840
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IG4839
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Ndihmë