NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
NIKE Court Vision Mid Winter
Kodi i artikullit: DR7882-600
NIKE

NIKE Court Vision Mid Winter

Kodi i artikullit: DR7882-600
Njihuni me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Mid Winter të cilat do të ofrojnë rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur që do të përshtatet me të gjitha trendet e modës. Ky është modeli i duhur për ju nëse pëlqeni atletet klasike të basketbollit dhe nga ana tjetër doni të përshtateni me modën e momentit. Një kombinim modern nga Nike që përmban të paktën 20% materiale të ricikluara. Përzierja e materialeve në pjesën e sipërme siguron qëndrueshmëri dhe rehati maksimale. Shtresa e mesme me mbushje të butë shton rehatinë. Panelet e ajrimit sigurojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës ofron një përshtatje të përsosur dhe garanton siguri në çdo hap.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Lidhëse Profil gjysmë i thellë Panele ajrimi Logo Nike Taban gome.
12.400 LEK
12.400 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 6.500 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45
 • 41
 • 43
 • 44
 • 40.5
 • 42
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Mid Winter të cilat do të ofrojnë rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur që do të përshtatet me të gjitha trendet e modës. Ky është modeli i duhur për ju nëse pëlqeni atletet klasike të basketbollit dhe nga ana tjetër doni të përshtateni me modën e momentit. Një kombinim modern nga Nike që përmban të paktën 20% materiale të ricikluara. Përzierja e materialeve në pjesën e sipërme siguron qëndrueshmëri dhe rehati maksimale. Shtresa e mesme me mbushje të butë shton rehatinë. Panelet e ajrimit sigurojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës ofron një përshtatje të përsosur dhe garanton siguri në çdo hap.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Profil gjysmë i thellë
 • Panele ajrimi
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ1679-105
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 394055-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Court Vision Mid Winter
  Atlete
  NIKE Court Vision Mid Winter