adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
Kodi i artikullit: ID2646
adidas

adidas ADIDAS SWITCH FWD W

Kodi i artikullit: ID2646
Kodi i prodhuesit: N5798

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

16.800 LEK
16.800 LEK
16.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 40
  • 38
  • 38 2/3
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 39 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Brand adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Koleksion Performance
Për momentin nuk ka komente
adidas ADIDAS SWITCH FWD W
Atlete
adidas ADIDAS SWITCH FWD W