TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
adidas Bluza E 3S TT TRIC
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FM6069)
adidas

adidas Bluza E 3S TT TRIC

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë