TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
Bluza me kapuç për femra
Kodi i artikullit:
(GL6303)
adidas

adidas Bluza W E CB FL OH HD

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm. Detaje

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Me komoditetin e një modeli klasik dhe një stil sportiv me një shirit  adidas, kjo bluzë për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe të shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

• Model i rehatshëm

• 3-shirita adidas

• Ngjyra: e kuqe / e zezë

• Kodi i produktit: GL6303

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Me komoditetin e një modeli klasik dhe një stil sportiv me një shirit  adidas, kjo bluzë për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe të shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

• Model i rehatshëm

• 3-shirita adidas

• Ngjyra: e kuqe / e zezë

• Kodi i produktit: GL6303

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GU0408
adidas W CB SWT është një bluzë për femra që mund ta vishni ...
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie është një bluzë për femra me një pamje ...
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL6302
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është një bluze për ...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GM3276
Bluza me kapuç adidas ZNE Hoodie është prova se gjithçka ësht...
9.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.000 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""