TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
adidas Bluza M BL FT HD
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GV0249)
adidas

adidas Bluza M BL FT HD

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me shumë kombinime të ndryshme veshjesh dhe në çdo rast. Është e përbërë nga materiali jashtëzakonisht i butë që do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju japë rehati maksimale. Vishni një bluzë adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE për meshkuj dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM: Kapuç i rregullueshëm Logo adidas Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliestër të ricikluar, 11% viskozë Ngjyra: e kuqe, e bardhë Kodi i artikullit: GV0249 .
Detaje

Bluza për meshkuj adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE që do të dëshironi të vishni çdo ditë.

Kjo bluzë mund të vishet me shumë kombinime të ndryshme veshjesh dhe në çdo rast.

Është e përbërë nga materiali jashtëzakonisht i butë që do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju japë rehati maksimale.

Vishni një bluzë adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE për meshkuj dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo adidas
 • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliestër të ricikluar, 11% viskozë
 • Ngjyra: e kuqe, e bardhë
 • Kodi i artikullit: GV0249
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për meshkuj adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE që do të dëshironi të vishni çdo ditë.

Kjo bluzë mund të vishet me shumë kombinime të ndryshme veshjesh dhe në çdo rast.

Është e përbërë nga materiali jashtëzakonisht i butë që do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju japë rehati maksimale.

Vishni një bluzë adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE për meshkuj dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo adidas
 • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliestër të ricikluar, 11% viskozë
 • Ngjyra: e kuqe, e bardhë
 • Kodi i artikullit: GV0249
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë