TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
adidas Produkte D2M Sport Motion
Kodi i artikullit:
(GV5302)
adidas

adidas Produkte D2M Sport Motion

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
2
(Oceni)
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Për ju që jeni gjithmonë në lëvizje, kjo bluzë për meshkuj përputhet lehtësisht me stilin e jetës tuaj. Nga një vrap i lehtë në mëngjes deri te shëtitjet me miqtë pasditeve në park, qëndroni ngrohtë dhe komod ndërsa lëvizni lirshëm. Simbolika e adidas kompleton pamjen e kësaj bluze për meshkuj të frymëzuar nga stili sportiv. Specifikimet Bluzë për meshkuj Kapuç i rregullueshëm 50% pambuk, 46% poliestër i ricikluar, 4% elastan Primegreen Ngjyra e produktit: E zezë/ E bardhë Kodi i produktit: GV5302 .
Detaje

Për ju që jeni gjithmonë në lëvizje, kjo bluzë për meshkuj përputhet lehtësisht me stilin e jetës tuaj. Nga një vrap i lehtë në mëngjes deri te shëtitjet me miqtë pasditeve në park, qëndroni ngrohtë dhe komod ndërsa lëvizni lirshëm. Simbolika e adidas kompleton pamjen e kësaj bluze për meshkuj të frymëzuar nga stili sportiv.

Specifikimet

 • Bluzë për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • 50% pambuk, 46% poliestër i ricikluar, 4% elastan
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: E zezë/ E bardhë
 • Kodi i produktit: GV5302
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Best choice

  High quality. Very comfortable. Suitable with everything you wear.

  16.10.2021. 06:31
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  very good choice

  very comfortable,very nice fablic,ideal for training,excellent choice

  14.10.2021. 03:10

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG2655
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36718
adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarë...
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë HF5927
Prosecna ocena:
vlerësime
1
3.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.800 LEK
Ndihmë