TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH1027-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Swoosh

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Nike Sportswear Swoosh me kapuç ofron ngrohtësi dhe stil edhe gjatë ditëve më të ftohta. E printuar në një pëlhurë të butë, logoja e madhe Swoosh ju sjell një pamje të guximshme në përditshmërinë tuaj. Mëngët elastike e bëjnë këtë bluzë të rehatshme dhe të lehtë për t'u veshur. Xhepat e përparmë ju lejojnë të ruani gjërat tuaja të vogla. Specifikimi: Modeli: Përshtatje standarde Kapuç i rregullueshëm Xhepa përpara .
Detaje

Bluza për meshkuj Nike Sportswear Swoosh me kapuç ofron ngrohtësi dhe stil edhe gjatë ditëve më të ftohta. E printuar në një pëlhurë të butë, logoja e madhe Swoosh ju sjell një pamje të guximshme në përditshmërinë tuaj. Mëngët elastike e bëjnë këtë bluzë të rehatshme dhe të lehtë për t'u veshur. Xhepat e përparmë ju lejojnë të ruani gjërat tuaja të vogla.
Specifikimi:

 • Modeli: Përshtatje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepa përpara

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluza DM4672-013
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DM6548-010
  11.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DM5335-010
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Ndihmë