adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
Kodi i artikullit: IC3746
adidas

adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport

Kodi i artikullit: IC3746
Kodi i prodhuesit: ECT63
adidas Future Icons Badge Of Sport është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Bluzat e tjera Hoodie do të duken më pak të rëndësishme kur të keni veshur këtë bluzë Hoodie të bukur dhe mjaft të rehatshme adidas. Përzierja e butë e pambukut ofron rehati të jashtëzakonshme dhe përforcimet elastike e bëjnë atë më rezistente edhe më të rehatshme. Logoja e veçantë sportive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah cilësinë origjinalitetin dhe stilin e bukur të markës së mirënjohur dhe asaj që ju pëlqeni më shumë. Kjo bluzë është krijuar në bashkëpunim me Better Cotton për të përmirësuar prodhimin e pambukut në shkallë globale. Vishni këtë bluzë mjaft të bukur Hoodie që shkon me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni ditën me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Logo adidas Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

9.400 LEK
9.400 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas Future Icons Badge Of Sport është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e cila është ideale për veshje të përditshme. Bluzat e tjera Hoodie do të duken më pak të rëndësishme kur të keni veshur këtë bluzë Hoodie të bukur dhe mjaft të rehatshme adidas. Përzierja e butë e pambukut ofron rehati të jashtëzakonshme dhe përforcimet elastike e bëjnë atë më rezistente edhe më të rehatshme. Logoja e veçantë sportive adidas në pjesën e përparme nxjerr në pah cilësinë origjinalitetin dhe stilin e bukur të markës së mirënjohur dhe asaj që ju pëlqeni më shumë. Kjo bluzë është krijuar në bashkëpunim me Better Cotton për të përmirësuar prodhimin e pambukut në shkallë globale. Vishni këtë bluzë mjaft të bukur Hoodie që shkon me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni ditën me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo adidas
 • Përbërja: 65% pambuk, 35% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Koleksion Sportswear
  adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport
  Bluza
  adidas Bluza Future Icons Badge Of Sport