Nike Club Fleece+
Kodi i artikullit: FB7415-010
Nike

Nike Club Fleece+

Kodi i artikullit: FB7415-010
Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj, e përbërë nga pambuku Terry francez. Kjo bluzë Nike është krijuar nga kombinimi i pambukut të butë dhe të rehatshëm Terry francez, dhe me dizajnin e frymëzuar nga sporti i regbit mund të themi me lehtësi që sjell një pamje të veçantë dhe të guximshme në çdo veshje. Xhepat e fshehur anësor ju japin një vend të ngrohtë për të mbajtur duart dhe për të ruajtur sendet e nevojshme. Kjo bluzë është krijuar për të ofruar rehati maksimale gjatë gjithë kohës, veçanërisht në zonën e shpatullave dhe pjesën e përparme. Pjesët elastike të vendosura parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Visheni këtë bluzë, zgjidhni kombinimin që dëshironi dhe vazhdoni ditën tuaj të mbushur me rehati dhe ngrohtësi maksimale. Specifikimi: Bluzë Hoodie për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Logo Nike Përbërja: 100% pambuk Xhepa anësore Lahet në lavatrice.
12.800 LEK
12.800 LEK
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • M
 • S
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj, e përbërë nga pambuku Terry francez. Kjo bluzë Nike është krijuar nga kombinimi i pambukut të butë dhe të rehatshëm Terry francez, dhe me dizajnin e frymëzuar nga sporti i regbit mund të themi me lehtësi që sjell një pamje të veçantë dhe të guximshme në çdo veshje. Xhepat e fshehur anësor ju japin një vend të ngrohtë për të mbajtur duart dhe për të ruajtur sendet e nevojshme. Kjo bluzë është krijuar për të ofruar rehati maksimale gjatë gjithë kohës, veçanërisht në zonën e shpatullave dhe pjesën e përparme. Pjesët elastike të vendosura parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Visheni këtë bluzë, zgjidhni kombinimin që dëshironi dhe vazhdoni ditën tuaj të mbushur me rehati dhe ngrohtësi maksimale.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Xhepa anësore
 • Lahet në lavatrice

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente
  Nike Club Fleece+
  Bluza
  Nike Club Fleece+