në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(IM4874)
adidas

adidas Bluza Future Icons

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons është bluzë Hoodie Lifestyle për femra që do t'ju bëjë të viheni re kudo që do t'ju çojë dita. Kjo bluzë do t’ju japë rehatinë e nevojshme që gjithmonë e dëshironi. Shtoni pak gëzim dhe stil të bukur në ditët tuaja me këtë bluzë Hoodie. Është e përbërë prej një përzierje pambuku dhe pëlhure poliesteri, për ta bërë kështu bluzën më të rehatshme dhe të butë. Pjesët elastike në skaje ofrojnë qëndrueshmërinë e bluzës dhe nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që të keni ngrohtësi gjatë gjithë kohës. Kapuçi përshtatet lehtësisht dhe ofron ngrohtësi dhe rehati shtesë në momentet e nevojshme. Në xhepin e kangurit mund të vendosni gjërat tuaja të vogla ose të ngrohni duart nëse është e nevojshme. Një minimum prej 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme. Specifikimet: Bluzë Hoodie për femra Kapuç Xhep kanguri Logo adidas Përbërja: 51 % poliestër i ricikluar dhe 33% pambuk.
Detaje

adidas Future Icons është bluzë Hoodie Lifestyle për femra që do t'ju bëjë të viheni re kudo që do t'ju çojë dita. Kjo bluzë do t’ju japë rehatinë e nevojshme që gjithmonë e dëshironi. Shtoni pak gëzim dhe stil të bukur në ditët tuaja me këtë bluzë Hoodie. Është e përbërë prej një përzierje pambuku dhe pëlhure poliesteri, për ta bërë kështu bluzën më të rehatshme dhe të butë. Pjesët elastike në skaje ofrojnë qëndrueshmërinë e bluzës dhe nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që të keni ngrohtësi gjatë gjithë kohës. Kapuçi përshtatet lehtësisht dhe ofron ngrohtësi dhe rehati shtesë në momentet e nevojshme. Në xhepin e kangurit mund të vendosni gjërat tuaja të vogla ose të ngrohni duart nëse është e nevojshme. Një minimum prej 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme.

Specifikimet:

 • Bluzë Hoodie për femra
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Logo adidas
 • Përbërja: 51 % poliestër i ricikluar dhe 33% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IN5125
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IN5129
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IJ8738
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IC0308
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.300 LEK
  Ndihmë