në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Club
NIKE Bluza Sportswear Club
NIKE Bluza Sportswear Club
NIKE Bluza Sportswear Club
NIKE Bluza Sportswear Club
NIKE Bluza Sportswear Club
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BV2654-838)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Club është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e dizajnuar në mënyrë perfekte. Një bluzë klasike që kombinon stilin klasik me komoditetin e butë të veshjes. Është prej pëlhure të butë pambuku francez që sjell rehatinë dhe ndjenjën e këndshme në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë lëvizjen e padëshiruar të bluzës dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi është i gjerë dhe mund të personalizohet lehtësisht. Mund të vendosni disa gjëra të vogla në xhepin e kangurit dhe, nëse është e nevojshme, të ngrohni duart në të. Kjo bluzë Nike është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një mënyrë jetese aktive, sportive apo dhe thjesht një stil të bukur sportiv.Specifikimi: Bluzë Hoodie për meshkuj Kapuç Xhep kanguri Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliestër Lahet në lavatriçe.
Detaje

Nike Sportswear Club është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e dizajnuar në mënyrë perfekte. Një bluzë klasike që kombinon stilin klasik me komoditetin e butë të veshjes. Është prej pëlhure të butë pambuku francez që sjell rehatinë dhe ndjenjën e këndshme në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë lëvizjen e padëshiruar të bluzës dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi është i gjerë dhe mund të personalizohet lehtësisht. Mund të vendosni disa gjëra të vogla në xhepin e kangurit dhe, nëse është e nevojshme, të ngrohni duart në të. Kjo bluzë Nike është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një mënyrë jetese aktive, sportive apo dhe thjesht një stil të bukur sportiv.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë