Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Nike Sportswear Club
Kodi i artikullit: BV2654-838
Nike

Nike Sportswear Club

Kodi i artikullit: BV2654-838
Nike Sportswear Club është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e dizajnuar në mënyrë perfekte. Një bluzë klasike që kombinon stilin klasik me komoditetin e butë të veshjes. Është prej pëlhure të butë pambuku francez që sjell rehatinë dhe ndjenjën e këndshme në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë lëvizjen e padëshiruar të bluzës dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi është i gjerë dhe mund të personalizohet lehtësisht. Mund të vendosni disa gjëra të vogla në xhepin e kangurit dhe, nëse është e nevojshme, të ngrohni duart në të. Kjo bluzë Nike është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një mënyrë jetese aktive, sportive apo dhe thjesht një stil të bukur sportiv.Specifikimi: Bluzë Hoodie për meshkuj Kapuç Xhep kanguri Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliestër Lahet në lavatriçe.
9.900 LEK
9.900 LEK
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Club është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj e dizajnuar në mënyrë perfekte. Një bluzë klasike që kombinon stilin klasik me komoditetin e butë të veshjes. Është prej pëlhure të butë pambuku francez që sjell rehatinë dhe ndjenjën e këndshme në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë lëvizjen e padëshiruar të bluzës dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Kapuçi është i gjerë dhe mund të personalizohet lehtësisht. Mund të vendosni disa gjëra të vogla në xhepin e kangurit dhe, nëse është e nevojshme, të ngrohni duart në të. Kjo bluzë Nike është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një mënyrë jetese aktive, sportive apo dhe thjesht një stil të bukur sportiv.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX0783-491
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FN7687-104
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Club
  Bluza
  Nike Sportswear Club