adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Kodi i artikullit: IP1549
adidas

adidas Future Icons

Kodi i artikullit: IP1549
Kodi i prodhuesit: KLT46
adidas Future Icons është bluzë Lifestyle për femra, e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një mori veshjesh. E përbërë prej një përzierje pambuku të butë dhe poliesterit, ju jep komoditetin dhe rehatinë që meritoni. Visheni atë për të dalë shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë apo dhe kur qendroni në shtëpi për të parë filmat e preferuar dhe padyshim që ju do të keni gjithmonë rehati dhe stil. Përforcimet elastike i japin stabilitet bluzës dhe parandalojnë gjithashtu depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që ju të keni ngrohtësinë e nevojshme edhe në momentet e një dite më të freskët. Logoja adidas është ai detaj që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar dhe ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Kjo bluzë adidas është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil të relaksuar, urban të veshjes, pavarësisht nëse jeni sportist apo thjesht preferoni dhe pëlqeni të keni stilin e padiskutueshëm sportiv në përditshmërinë tuaj. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Logo adidas Përforcime elastike Better Cotton Përbërja: 64% pambuk dhe 36% poliestër.
7.800 LEK
7.800 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas Future Icons është bluzë Lifestyle për femra, e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një mori veshjesh. E përbërë prej një përzierje pambuku të butë dhe poliesterit, ju jep komoditetin dhe rehatinë që meritoni. Visheni atë për të dalë shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë apo dhe kur qendroni në shtëpi për të parë filmat e preferuar dhe padyshim që ju do të keni gjithmonë rehati dhe stil. Përforcimet elastike i japin stabilitet bluzës dhe parandalojnë gjithashtu depërtimin e ajrit të ftohtë në mënyrë që ju të keni ngrohtësinë e nevojshme edhe në momentet e një dite më të freskët. Logoja adidas është ai detaj që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar dhe ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Kjo bluzë adidas është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil të relaksuar, urban të veshjes, pavarësisht nëse jeni sportist apo thjesht preferoni dhe pëlqeni të keni stilin e padiskutueshëm sportiv në përditshmërinë tuaj.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Logo adidas
 • Përforcime elastike
 • Better Cotton
 • Përbërja: 64% pambuk dhe 36% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IS3878
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IS4336
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IS3918
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IN5132
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.000 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Future Icons
  Bluza
  adidas Future Icons