TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM4679-063)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW REPEAT FLC CREW BB

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë