në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM4679-010)
NIKE

NIKE Produkte SPORTSWEAR FLEECE

  • S
  • M
  • L
  • XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DM9537-005
15.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
17.000 LEK
Ndihmë