TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DB6161-010)
NIKE

NIKE Bluzë M NSW TEE SPRING BREAK HBR

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
T-Shirt Nike Sportswear është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që karakterizohet nga rehatia maksimale. E përbërë nga pëlhura e butë e pambukut për një ndjenjë komoditeti të përsosur gjatë gjithë ditës. Detaje

T-Shirt Nike Sportswear është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që karakterizohet nga rehatia maksimale.

E përbërë nga pëlhura e butë e pambukut për një ndjenjë komoditeti të përsosur gjatë gjithë ditës.

Gjeni frymëzim dhe përdoreni në çdo rast këtë bluzë për meshkuj Nike Sportswear.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: DB6161-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

T-Shirt Nike Sportswear është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që karakterizohet nga rehatia maksimale.

E përbërë nga pëlhura e butë e pambukut për një ndjenjë komoditeti të përsosur gjatë gjithë ditës.

Gjeni frymëzim dhe përdoreni në çdo rast këtë bluzë për meshkuj Nike Sportswear.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: DB6161-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BV0507-010
2.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CZ9950-051
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Ndihmë