TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DD4898-673)
NIKE

NIKE Bluzë Dri-FIT Swoosh Run

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dilni në pistë me një stil të ri me këtë bluzë  për femra Nike Dri-FIT Swoosh Run. Është e përbërë prej pëlhure të lehtë me grafika të gërshetuara, e cila është atje për t'ju bërë të ndiheni rehat dhe të thatë gjatë stërvitjeve më intensive. Zingjirët anësorë sigurojnë lirinë e lëvizjes dhe sjellin ajrosje ndërsa vraponi. Teknologjia e rehatshme Dri-FIT siguron rehati dhe rregullon djersitjen, e cila do t'ju ndihmojë të përqendroheni në aktivitetin tuaj pa ndërprerje. Grafika dhe dy logot Swoosh që kanë një skicë me shkëlqim dhe metalik, plotësojnë pamjen sportive të kësaj bluze dhe theksojnë trashëgiminë e pasur të Nike. Është e përbërë nga materiale 100% të ricikluara, si pjesë e nismës Nike's Move to Zero, e cila synon të largojë mbetjet plastike. Mbështeteni këtë fushatë dhe bëhuni pjesë e ekipit të Nike me bluzën për femra Dri-FIT Swoosh Run. Specifikim: Bluzë për femra Prerje standarde Teknologjia Dri-FIT Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Dilni në pistë me një stil të ri me këtë bluzë  për femra Nike Dri-FIT Swoosh Run. Është e përbërë prej pëlhure të lehtë me grafika të gërshetuara, e cila është atje për t'ju bërë të ndiheni rehat dhe të thatë gjatë stërvitjeve më intensive. Zingjirët anësorë sigurojnë lirinë e lëvizjes dhe sjellin ajrosje ndërsa vraponi. Teknologjia e rehatshme Dri-FIT siguron rehati dhe rregullon djersitjen, e cila do t'ju ndihmojë të përqendroheni në aktivitetin tuaj pa ndërprerje. Grafika dhe dy logot Swoosh që kanë një skicë me shkëlqim dhe metalik, plotësojnë pamjen sportive të kësaj bluze dhe theksojnë trashëgiminë e pasur të Nike. Është e përbërë nga materiale 100% të ricikluara, si pjesë e nismës Nike's Move to Zero, e cila synon të largojë mbetjet plastike. Mbështeteni këtë fushatë dhe bëhuni pjesë e ekipit të Nike me bluzën për femra Dri-FIT Swoosh Run.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Teknologjia Dri-FIT
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DD4898-010
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë