TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM6377-100)
NIKE

NIKE Produkte SPORTSWEAR

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Nike SPORTSWEAR është një bluzë për meshkuj e përshtatshme për çdo rast rastësor. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë, komod që do t'ju ofrojë rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë dhe prerja do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës, pavarësisht nëse stërviteni në të ose ecni nëpër qytet. Bluza është me mëngë të shkurtra me shirita rreth qafës, gjë që pengon tërheqjen e bluzës. Logot e shpërndara të printuara në pjesën e përparme dhe të pasme i japin kësaj bluze një pamje dixhitale. Është praktike për t'u veshur gjatë gjithë ditës dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban. Specifikimet: T-shirt për meshkuj Mëngë të shkurtra Logo të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Nike SPORTSWEAR është një bluzë për meshkuj e përshtatshme për çdo rast rastësor. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë, komod që do t'ju ofrojë rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë dhe prerja do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës, pavarësisht nëse stërviteni në të ose ecni nëpër qytet. Bluza është me mëngë të shkurtra me shirita rreth qafës, gjë që pengon tërheqjen e bluzës. Logot e shpërndara të printuara në pjesën e përparme dhe të pasme i japin kësaj bluze një pamje dixhitale. Është praktike për t'u veshur gjatë gjithë ditës dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban.
Specifikimet:

 • T-shirt për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë