TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM6377-657)
NIKE

NIKE Bluzë SPORTSWEAR

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • Univerzalno ONE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike SPORTSWEAR është një bluzë për meshkuj e përshtatshme për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë, komod që do t'ju ofrojë rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë dhe prerja e relaksuar do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës, pavarësisht nëse ushtroheni në të ose ecni nëpër qytet. Bluza është me mëngë të shkurtra me shirita rreth qafës, gjë që pengon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetën e saj. Logot e shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme i japin kësaj bluze bazë një pamje dixhitale. Është praktike për t'u veshur gjatë gjithë ditës dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban. Specifikimet: T-shirt për meshkuj Mëngë të shkurtra Logo të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme Përbërja: 100% pambuk .
Detaje

Nike SPORTSWEAR është një bluzë për meshkuj e përshtatshme për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i lehtë, komod që do t'ju ofrojë rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë dhe prerja e relaksuar do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës, pavarësisht nëse ushtroheni në të ose ecni nëpër qytet. Bluza është me mëngë të shkurtra me shirita rreth qafës, gjë që pengon tërheqjen e bluzës dhe zgjat jetën e saj. Logot e shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme i japin kësaj bluze bazë një pamje dixhitale. Është praktike për t'u veshur gjatë gjithë ditës dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në historinë e një stili urban.
Specifikimet:

 • T-shirt për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Univerzalno ONE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë