TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
Kodi i artikullit:
(H34805)
adidas

adidas Produkte CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT 3-STRIPES është një çantë shpine unisex me një dizajn të thjeshtë dhe organizim praktik. Falë stilit klasik sportiv, është i përshtatshëm për aktivitetet tuaja të përditshme dhe përshtatet lehtësisht në të gjitha kombinimet e veshjeve. Është e përbërë nga materiali poliestër i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ka një ndarje të veçantë me zinxhir dhe xhepa anësorë në të cilën mund të ruani një shishe ujë ose sende të tjera të vogla të nevojshme. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: • Unisex • Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm • Përbërja: 100% poliestër • Ngjyra: blu .
Detaje

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT 3-STRIPES është një çantë shpine unisex me një dizajn të thjeshtë dhe organizim praktik. Falë stilit klasik sportiv, është i përshtatshëm për aktivitetet tuaja të përditshme dhe përshtatet lehtësisht në të gjitha kombinimet e veshjeve. Është e përbërë nga materiali poliestër i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ka një ndarje të veçantë me zinxhir dhe xhepa anësorë në të cilën mund të ruani një shishe ujë ose sende të tjera të vogla të nevojshme. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Unisex

• Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm

• Përbërja: 100% poliestër

• Ngjyra: blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë