TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY
Kodi i artikullit:
(GE5566)
adidas

adidas Çantë shpine LIN CLAS BP DAY

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përmasat: 46 cm x 28 cm x 16 cm Detaje

Përmasat: 46 cm x 28 cm x 16 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Përmasat: 46 cm x 28 cm x 16 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë