TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO
Kodi i artikullit:
(H35726)
adidas

adidas Çantë shpine ESSENTIALS LOGO

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë