në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A
Kapele
Kodi i artikullit:
(GM6278)
adidas

adidas Kapele A.R BB CP 3S 4A

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizajnit klasik dhe funksionalitetit të përparuar. E përbërë prej pëlhure të butë pambuku me mbrojtje të lartë UV, siguron një ndjesi të lehtë dhe komode gjatë përdorimit. Detaje

Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizajnit klasik dhe funksionalitetit të përparuar.

E përbërë prej pëlhure të butë pambuku me mbrojtje të lartë UV, siguron një ndjesi të lehtë dhe komode gjatë përdorimit.

Falë teknologjisë AEROREADY, e cila thith djersën dhe rregullon rrjedhën e lagështisë, lëkura juaj qëndron e thatë më gjatë.

Kapela ka një shirit të rregullueshëm në pjesën e pasme, kështu që përshtatet lehtësisht me perimetrin e kokës tuaj.

Tri vijat adidas theksojnë më tej pamjen autentike sportive.

Specifikim:

  • Kapele
  •  AEROREADY
  • Faktori mbrojtës UV 50
  • Materiali: 100% pambuk
  • Kodi i artikullit: GM6278
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Koleksion Performance
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë