TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY6256)
adidas

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .1 FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
31.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
31.900 LEK
Çmimi me zbritje
25.500 LEK
Shuma e kursyer: 6.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10- 45 1/3 28
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Predator Freak.1 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të dizajnuara për të luajtur në bar natyral. Sa herë që dilni në fushë hyni në një botë krejtësisht të re. Lëreni shpirtin tuaj sportiv të brendshëm të futbollit në adidas Predator. Këto këpucë futbolli kanë një pjesë të sipërme me mikroteksturë që ju lejon të kontrolloni me lehtësi materialin Primeknit që mbështillet mirë rreth këmbës. Ndërtimi gjysmë i thellë mbështet dhe siguron kyçet tuaja. Hapësira midis dy pjesëve e bën më të lehtë veshjen e këpucëve. Hapësira e gjerë e shtresës Demonskin 2.0 me thumba gome ngjitet me topin për të pasur kontroll maksimal gjatë drejtimit dhe gjuajtjes. Specifikim: Këpucë futbolli për meshkuj Janë të destinuara për të luajtur në bar natyral Pjesa e sipërme e tekstilit Ngjyra: e bardhë/e kuqe .
Detaje

adidas Predator Freak.1 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të dizajnuara për të luajtur në bar natyral. Sa herë që dilni në fushë hyni në një botë krejtësisht të re. Lëreni shpirtin tuaj sportiv të brendshëm të futbollit në adidas Predator. Këto këpucë futbolli kanë një pjesë të sipërme me mikroteksturë që ju lejon të kontrolloni me lehtësi materialin Primeknit që mbështillet mirë rreth këmbës. Ndërtimi gjysmë i thellë mbështet dhe siguron kyçet tuaja. Hapësira midis dy pjesëve e bën më të lehtë veshjen e këpucëve. Hapësira e gjerë e shtresës Demonskin 2.0 me thumba gome ngjitet me topin për të pasur kontroll maksimal gjatë drejtimit dhe gjuajtjes.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Janë të destinuara për të luajtur në bar natyral
 • Pjesa e sipërme e tekstilit
 • Ngjyra: e bardhë/e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Predator Freak.1 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të dizajnuara për të luajtur në bar natyral. Sa herë që dilni në fushë hyni në një botë krejtësisht të re. Lëreni shpirtin tuaj sportiv të brendshëm të futbollit në adidas Predator. Këto këpucë futbolli kanë një pjesë të sipërme me mikroteksturë që ju lejon të kontrolloni me lehtësi materialin Primeknit që mbështillet mirë rreth këmbës. Ndërtimi gjysmë i thellë mbështet dhe siguron kyçet tuaja. Hapësira midis dy pjesëve e bën më të lehtë veshjen e këpucëve. Hapësira e gjerë e shtresës Demonskin 2.0 me thumba gome ngjitet me topin për të pasur kontroll maksimal gjatë drejtimit dhe gjuajtjes.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Janë të destinuara për të luajtur në bar natyral
 • Pjesa e sipërme e tekstilit
 • Ngjyra: e bardhë/e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë