në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DJ5617-146)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli Zoom Mercurial Vapor 15 Academy

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37.5
 • 36.5
 • 35.5
  35.5
 • 38.5
 • 36
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy janë këpucë futbolli për fëmijë për të shijuar lojën më të rëndësishme në botë. Përveç ofrimit të eksplozivitetit dhe shpejtësisë në fushë, ato kombinojnë dizajn dhe funksionalitet superior. Për herë të parë në historinë tonë, Nike ka zhvilluar një njësi krejtësisht të re specifike për futbollin Air Zoom, fibrat e së cilës kompresohen për të siguruar një përshtatje të shkëlqyer përpara se të kthehen në pozicionin e tyre origjinal. Mbivendosja jashtëzakonisht e hollë NikeSkin ju afron më shumë me topin, material rrjetë i butë dhe fleksibël, lejon kontroll të përsosur të topit nëse jeni duke dribluar, duke pasuar ose duke gjuajtur në portë. Dizajni i rinovuar përmirëson përshtatjen, kështu që simulon më mirë këmbën. Luani me këto këpucë futbolli funksionale Nike dhe jepni kontributin tuaj maksimal në fitoren e ekipit tuaj. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Me ajrosje Model i ridizajnuar NikeSkin.
Detaje

Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy janë këpucë futbolli për fëmijë për të shijuar lojën më të rëndësishme në botë. Përveç ofrimit të eksplozivitetit dhe shpejtësisë në fushë, ato kombinojnë dizajn dhe funksionalitet superior. Për herë të parë në historinë tonë, Nike ka zhvilluar një njësi krejtësisht të re specifike për futbollin Air Zoom, fibrat e së cilës kompresohen për të siguruar një përshtatje të shkëlqyer përpara se të kthehen në pozicionin e tyre origjinal. Mbivendosja jashtëzakonisht e hollë NikeSkin ju afron më shumë me topin, material rrjetë i butë dhe fleksibël, lejon kontroll të përsosur të topit nëse jeni duke dribluar, duke pasuar ose duke gjuajtur në portë. Dizajni i rinovuar përmirëson përshtatjen, kështu që simulon më mirë këmbën. Luani me këto këpucë futbolli funksionale Nike dhe jepni kontributin tuaj maksimal në fitoren e ekipit tuaj.
Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Me ajrosje
 • Model i ridizajnuar
 • NikeSkin

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucë futbolli
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë