TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
adidas Kostum LK BRAND TEE SE
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GP0387)
adidas

adidas Kostum LK BRAND TEE SE

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 140 9-10Y
  • 116 5-6Y
  • 128 7-8Y
  • Univerzalno ONE
  • 110 *
  • 122 6-7Y
  • 134 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Adidas Brand Tee unisex për fëmijë përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra. Prerja e rehatshme dhe materiali i butë do t'u sigurojë atyre kënaqësi të përditshme në lojëra dhe aventura. Detaje

Adidas Brand Tee unisex për fëmijë përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra.

Prerja e rehatshme dhe materiali i butë do t'u sigurojë atyre kënaqësi të përditshme në lojëra dhe aventura.

Pëlhura AEROREADY me thithje të shpejtë heq shpejt djersën nga lëkura dhe thahet lehtë, duke siguruar rehati dhe lehtësi në lëvizje.

Specifikim:

• Përshtatje e rregullt

• Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët

• Pantallona të shkurtra me rrip rregullimi elastik dhe xhepa anësorë

• AEROREADY

• Materiali i bluzave: 68% pambuk, 27% poliester i ricikluar, 5% elastan

• Materiali i shkurtesave: 53% pambuk, 47% poliester i ricikluar

• Ngjyra: Blu

• Kodi i artikullit: GP0387

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
116 5-6Y
128 7-8Y
Univerzalno ONE
110
122 6-7Y
134

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Adidas Brand Tee unisex për fëmijë përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra.

Prerja e rehatshme dhe materiali i butë do t'u sigurojë atyre kënaqësi të përditshme në lojëra dhe aventura.

Pëlhura AEROREADY me thithje të shpejtë heq shpejt djersën nga lëkura dhe thahet lehtë, duke siguruar rehati dhe lehtësi në lëvizje.

Specifikim:

• Përshtatje e rregullt

• Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët

• Pantallona të shkurtra me rrip rregullimi elastik dhe xhepa anësorë

• AEROREADY

• Materiali i bluzave: 68% pambuk, 27% poliester i ricikluar, 5% elastan

• Materiali i shkurtesave: 53% pambuk, 47% poliester i ricikluar

• Ngjyra: Blu

• Kodi i artikullit: GP0387

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
116 5-6Y
128 7-8Y
Univerzalno ONE
110
122 6-7Y
134

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë