TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(DD5860-011)
NIKE

NIKE Kostum W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS *
 • S *
 • M *
 • L *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Në një model të ri, kostumi sportiv për femra Nike Sportswear është i përbërë nga materiale të ricikluara. Ky kostum u krijua për përditshmërinë tuaj dhe një rutinë të përditshme dinamike plot aktivitete dhe sfida të paplanifikuara. Përbëhet nga një pjesë e poshtme e frymëzuar nga modelet e vrapimit dhe një pjesë e sipërme me një zinxhir, e cila mund të kombinohet lehtësisht me atletet tuaja të preferuara. Xhepat në të dy pjesët sigurojnë hapësirë ​​të mjaftueshme të sigurt për të gjitha gjërat tuaja të vogla pa të cilat nuk e filloni ditën. Glamuri kontrast në formën e logos Futura dhe marka dalluese Nike ju ndihmojnë të shkëlqeni këtë sezon me koleksionin Nike Sportswear. Mbështetni këtë iniciativë Move to Zero, me të cilën Nike dëshiron të zvogëlojë ekzistencën e mbetjeve plastike. Specifikim: Kostum sportiv për femra Prerje standarde Brez elastik Xhepat anësorë Logoja Futura Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Në një model të ri, kostumi sportiv për femra Nike Sportswear është i përbërë nga materiale të ricikluara. Ky kostum u krijua për përditshmërinë tuaj dhe një rutinë të përditshme dinamike plot aktivitete dhe sfida të paplanifikuara. Përbëhet nga një pjesë e poshtme e frymëzuar nga modelet e vrapimit dhe një pjesë e sipërme me një zinxhir, e cila mund të kombinohet lehtësisht me atletet tuaja të preferuara. Xhepat në të dy pjesët sigurojnë hapësirë ​​të mjaftueshme të sigurt për të gjitha gjërat tuaja të vogla pa të cilat nuk e filloni ditën. Glamuri kontrast në formën e logos Futura dhe marka dalluese Nike ju ndihmojnë të shkëlqeni këtë sezon me koleksionin Nike Sportswear. Mbështetni këtë iniciativë Move to Zero, me të cilën Nike dëshiron të zvogëlojë ekzistencën e mbetjeve plastike.

Specifikim:

 • Kostum sportiv për femra
 • Prerje standarde
 • Brez elastik
 • Xhepat anësorë
 • Logoja Futura
 • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC CLUB WOVENS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS, WARM UP
SILUETA_HR TRACKSUIT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Në një model të ri, kostumi sportiv për femra Nike Sportswear është i përbërë nga materiale të ricikluara. Ky kostum u krijua për përditshmërinë tuaj dhe një rutinë të përditshme dinamike plot aktivitete dhe sfida të paplanifikuara. Përbëhet nga një pjesë e poshtme e frymëzuar nga modelet e vrapimit dhe një pjesë e sipërme me një zinxhir, e cila mund të kombinohet lehtësisht me atletet tuaja të preferuara. Xhepat në të dy pjesët sigurojnë hapësirë ​​të mjaftueshme të sigurt për të gjitha gjërat tuaja të vogla pa të cilat nuk e filloni ditën. Glamuri kontrast në formën e logos Futura dhe marka dalluese Nike ju ndihmojnë të shkëlqeni këtë sezon me koleksionin Nike Sportswear. Mbështetni këtë iniciativë Move to Zero, me të cilën Nike dëshiron të zvogëlojë ekzistencën e mbetjeve plastike.

Specifikim:

 • Kostum sportiv për femra
 • Prerje standarde
 • Brez elastik
 • Xhepat anësorë
 • Logoja Futura
 • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC CLUB WOVENS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS, WARM UP
SILUETA_HR TRACKSUIT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë